אתה נמצא ב: דף הבית > > עיסוי עד הבית
Share
עיסוי עד הבית
11/06/2011 23:44

עיסוי עד הבית לרפואה שלמה יותר

אחת האפשרויות שעומדות לרשותנו כיום אלו הם עיסוי עד הבית.

כן, כן, עיסויים שכאלו מסייעים לנו בכל כך הרבה מובנים עד שאנחנו בכלל לא מודעים לכך.

במקום להמתין לגוף שיאותת לנו שהוא עייף ומותש, והנה אנחנו שוכבים חולים- מתים במיטה, מוטב להזמין עיסוי עד הבית, אשר מעניק עיסוי מקצועי, עיסוי זוגי , מעסים אלו נמצאים בכל רחבי הארץ וניתן להזמין עיסוי עד הבית באופן סדיר וכך למנוע את הישנותן של מחלות.

טיפולי ספא כגון עיסויים שונים מעוררים את הגוף, נמצאו יעילים להזרמת הדם בגוף ותורמים לשחרור אזורים תפוסים וכואבים.

במקום ליטול עוד כדור נגד דיכאון או חרדה, אפשר פשוט ללכת ולהזמין עיסוי מקצועי באופן  קבוע  ואכן, עיסוי עד הבית כולל מגוון טיפולים שמסייעים ומיטיבים  עם הגוף ומרוממים את הנפש. יש משהו מאוד מרגיע בקבלת עיסויים האלו.

הבית שלנו זהו מקום בו אנו מרגישים הכי בטוחים, בבית שלנו יש שקט ושלוה, שבו עיסוי מקצועי מקבל את מלוא תשומת הלב שלנו, כך הנפש יכולה לפרוק מתחים ולחצים וליהנות ממרחב שהוא אישי וטיפולי מטבעו.  אך כאשר מזמינים עיסוי עד הבית יש לשים לב שהמשפחה, חברים או קולגות  אינם נוכחים, כך נוכל לתפוס מרחק משגרת החיים התובענית.

גם למים נודעת השפעה חיובית על הבריאות ועל איכות החיים. טבילה באמבט חם עם שמנים ומלחים, למשל, מסייעים אף הם להשיב כוחות ונמצאו במחקרים רבים כמועילים לבריאות הנפשית והפיזיולוגית. שהות במים מחזירה אותנו אחורה ומזכירה לנו במעט את הרחם. כיום ידוע שמים מסייעים בהרפיית שרירי הגב והרגליים ומטעינים אותנו בכוחות חדשים.

אז בשביל שהבריאות שלכם תהיה באמת שלמה, תנו לעצמכם את הזכות להירגע.... עם עיסוי עד הבית
 

דירוג דף:
2 הצבעות [ממוצע: 3.5]
הדפס עמוד שלח לחבר